Назад
AB Library Live Talk: Assassin's Creed Valhalla

20 січня 2021

AB Library Live Talk: Assassin's Creed Valhalla

20 січня 2021

Київ, Україна

AB Games

 

Ексклюзивний івент у креативному просторі AB Library разом із Ubisoft та MAL`OPUS

AB Library   це місце для креаторів і творців світів. Ми прагнемо  ділитися знаннями, розвивати індустрію і робити унікальні івенти. Тому вже у цю п’ятницю, 22 січня о 18:00 в нас відбудеться івент по одній із самих популярних ігрових франшиз – AB Library Live Talk: Assassin’s Creed Valhalla.

Частина Live Talk буде присвячена безпосередньо самій грі. Ми поспілкуємося з колегами з Ubisoft:  Senior Art Director Рафаелем Лакост та з Associate Producer в Ubisoft Kyiv Євгеном Скачковим. 

Рафаель поділиться з нами, яких орієнтирів та основних правил він дотримується, щоб одержати таку якість стилю? Як сучасна культура та технології впливають на його мистецький напрямок і чи вплинуло нове покоління консолей на роботу над Assassin’s Creed Valhalla?

Друга частина івенту буде присвячена артбуку по світу Assassin’s Creed Valhalla. Разом з нашими друзями з видавництва MAL`OPUS, які видають українську версію артбуку, ми відкриємо всі секрети роботи над таким глибоким і багатогранним світом Assassin’s Creed і дізнаємося в чому унікальність українського видання.

До нашої дискусії приєднаються:

  • Артем Прядка – співзасновник MAL`OPUS і засновник Comic Con Ukraine.
  • Дмитро Данилюк – співзасновник видавництва MAL`OPUS.
  • Роман Бугайчук – головний редактор видавництва MAL`OPUS.
  • Тетяна Череднічок – редакторка локалізаційної спілки Шлякбитраф.

Також до нашої дискусії приєднаються Олег Куліков — головний редактор PlayUA, найбільшого україномовного ігрового порталу, що понад 10 років розвиває українську ґеймерську спільноту, Льоля Уманська, Lead Project Manager з AB Games, та Олекса Мельник, засновник найбільшого українського співтовариства PlayStation Україна.

Нагадаємо, що традиційно, під час івенту, ми розіграємо екземпляр артбуку Світ гри Assassin’s Creed Valhalla серед наших підписників у соціальних мережах.

 

Коли і де дивитися AB Library Live Talk: Assassin’s Creed Valhalla?

AB Library Live Talk: Assassin’s Creed Valhalla це повністю безкоштовний онлайн івент, який розпочнеться 22 січня о 18:00 за київським часом на нашому офіційному YouTube-каналі.

Тож приєднуйтесь до нас, підписуйтесь на наш канал та тисніть кнопку «Нагадати», щоб не пропустити подію! До зустрічі в п’ятницю! 

 

Команда AB Library